Aktuality

28. Listopad, 2016

DĚKUJEME VÁM VŠEM ZA PODPORU NA HIT HIT.cz!

Prostředky byly připsány na náš účet a začínáme vyrábět a shromažďovat odměny. Tento měsíc se všem ozveme ohledně velikostí trik, způsobu doručení odměny (pošta/ osobní převzetí pro pražské a "přípražské").

Diskuze k článku (2)

2 diskuze k článku

Vložit příspěvek

  • Sběr podpisů Robert Koblížek

    Taky mě to napadlo. Pochopil jsem, že konečný kandidát ještě nebyl vybrán, protože nebyl splněn počáteční úmysl, že by se kolem KV shlukli všichni prozápadní kandidáti a pak se vybral jeden. Díky ješitnosti nebo nevím proč - všech možných prozápadních kadnidátů - se nabídka roztžíštila už mimo kontrolu KV a KV na to může jen koukat. Proto hádám kandidáti KV sami nevědí, jestli tomu zmatku mají ještě přispívat. Sběr podpisů jsem tedy pochopil spíš jako vyjádření podpory těm dvěma, kteří v KV zůstali osamoceni. Myslím, že za dané situace to tříštění je tak velké, že ani kdyby KV vrhla na trh oba kandidáty, tak to už horší nebude ): Ale oni určitě dají jen jenoho či žádného...

  • Sběr podpisů Luděk Belán

    Zaráží mě, že podle textu na HitHit.cz se měl vybrat jediný kandidát, na kterého se má soustředit podpora, aby se netříštily síly - přitom ale zahajujete sběr podpisů pro všechny kandidáty.

23. Březen, 2017

Petr Kolář právě oznámil signatářům, že bohužel nebude kandidovat na prezidenta ČR. Přesné znění jeho zdůvodnění najde každý signatář KV na svém emailu.

Petr Kolář bohužel nebude kandidovat na prezidenta ČR

20. Březen, 2017

PODPISOVÉ ARCHY KANDIDÁTŮ

28. Listopad, 2016 2 diskuze

DĚKUJEME VÁM VŠEM ZA PODPORU NA HIT HIT.cz!

12. Listopad, 2016

ZVEME VÁS NA KONCERT PRO BUDOUCNOST ku příležitosti výročí 17. listopadu.

Koncert pro budoucnost

28. Říjen, 2016 7 diskuzí

Organizátoři Kroměřížské výzvy

Podporujeme prohlášení herců a divadel

23. Říjen, 2016 5 diskuzí

Jiří Šesták, Václav Němec, Jan Kalvoda

Otevřený dopis předsedům všech poslaneckých klubů obou komor Parlamentu ČR